Nauji kontaktai www.Veltiniai.LT Tel.: +37068058880

Pavadinimas: Kontaktai
El. p.: info@veltiniai.lt

Naujiena www.veltiniai.euMOTERIŠKI VELTINIAI

Moteriški veltiniai - ar gali moteris būti madinga su gražiais veltiniais?

IŠPARDAVIMAS ĮSIBĖGĖJO!

Didžiausios nuolaidos visiems veltiniams! Veltiniai nuo 15,- Eur!

Pasinaudok proga dabar !

Dėmesio! Prekių kiekis ribotas. Parduotuvę rasite www.veltiniaibatai.blogspot.com

Ieškote veltinių? prašom - www.veltiniaibatai.blogspot.com

Moteriški veltiniai - ir kas galėjo pagalvoti, kad mada taip pasisuks, kad į ją sugrįš veltiniai!  Žinoma, šiuolaikiniai veltiniai toli gražu savo išvaizda lenkia tuos, kuriais avėdavo mūsų proseneliai, tačiau visa esmė išliko ta pati. Dar ir dabar nei viena avalynė negali pralenkti veltinių tokiomis savybėmis kaip minkštumu, lengvumu, šiluma, o svarbiausia EKOLOGIŠKUMU!

O kokie moteriški veltiniai buvo ankstesniais laikais? Senovėje mūsų močiutės ir seneliai juos nešiodavo beveik nenusiimdami nuo kojų. Per šalčius ant sniego... O jeigu būdavo šlapdriba, tam būdavo pagaminti specialūs kaliošai. Žinoma senais laikais šalčiai buvo toli gražu ne tokie kaip dabar.

Užeini būdavo į mišką ir girdi kaip medžių kamienai ir šakos braška. Dabar taip retai kada bebūna. Tačiau niekada nereikia sakyti "niekada". Veltiniai grįžta į mada - gal grįš ir senovinės žiemos. Kaip tik 2016-2017 metų žiema Lietuvoje žadama tokia šalta kaip niekada. Gali būti ir taip... Juk vasara buvo irgi kaip viduržemio jūros kurortuose. Taigi, gal verta pradėti ieškoti veltinių?...

Tais laikais vienintelė išeitis kaip nesušalti būdavo tik avėti veltinius. Šiuolaikinės moterys su savo madingais aukštakulniais tokią žiemą būtų greitai ne tik kad sušalusios, bet ir pirštus nušalusios.

Tačiau būtent joms dabar yra iš ko rinktis, o kas nesugeba išsirinkti visada yra galimybė užsisakyti išskirtinius ir vienetinius taip išsaugant savo išskirtinį stilių.

Anksčiau spalvinė gama moteriškų veltinių buvo labai skurdi - pilki, rudi, juodi. Štai ir viskas... Šiandien galima išvysti begalybę spalvų - apie tokius veltinius mūsų močiutės galėjo tik pasvajoti. Ir kaip gražu žiūrėti, kai gražiai apsirengusi ir veltiniais pasipuošusi ponia ar mergina per sniegą žingsniuoja gražiais deimantais puoštais veltiniais. Su tokiais veltiniais nepastebėta neliks nei viena.

Netgi žvaigždės dabar pradeda nešioti šį unikalų apavą. Štai Klaudija Šifer per susitikimus su žurnalistais per patiestą raudoną kilimą žingsniuoja patrumpintais raudonais veltiniais batais. O štai Naomi Kembel nufotografuota paparacių su ilgais virš kelių mėlynais veltiniais...

 Tie meistrai, kurie velia unikalius rankų darbo veltinius gauna užsakymus iš viso pasaulio. Juos ypač perka prieš didžiasias šventes ir prašo meistrus išsiuvinėti senį šaltį, snieguolę, elnius, vaikams - nykštukus.

Veltiniai batai tai "GREENPEACE" organizacijos narių batai. Mėsos atsisakyti gali daug kas, rūbų iš odos taip pat galima neturėti, o štai be odinių batų apsieiti sunku. Todėl, kaip įrodymą, jog galima gyvūnų nekankinti, šios organizacijos nariai pateikia, kad egzistuoja sveika ir ekologiška avalynė, kuri vadinama veltiniais.

Papildoma informacija ruošiama...

Šiame puslapyje bus talpinami Lietuvoje pagaminti, ir į Lietuvą importuoti vilnos gaminiai. Gamintojus ir importuotojus norinčius patalpinti informaciją apie save, prašome rašyti elektroniniu paštu info@veltiniai.lt

 

Informacinė svetainė veltiniai . lt


Jūsų vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Pastabos:

Žinutė:


Įveskite tekstą iš paveikslėlio
Kontaktai ©, 2020   El. paštas: info@veltiniai.lt   Sprendimas: Ringo Group